poniedziałek, 21 marca 2011

Wywiad z Sisi1358-projektantką

Oto wywiad z samą Sisi1358. Jest ona aktualnie projektantką, ale była też cover girl nasional ;) Ten wywiad jak i wiele innych które wam będziemy z misdoma11 prezentować mogą się okazać cenną radą dla was i możecie dzięki nim stać się kimś ważnym, oraz popularny i rozpoznawanym na stardoll ;) A więc:

R: Witaj ;)
S: Hej =)
R: Powiedz jak to jest być rozpoznawalną na stardoll?
S: Jest to cudowne uczucie, jednak z lekka męczące, bo jest lęk, że stracisz to i się nigdy więcej nie wepsniesz aż tak wysoko. Są też natrętni ludzie którzy denerwują i chyba nie tylko mnie ;\
          R: Jak to się stało, że twój prjekt był hot, a następnie stałas się covergirl       
          nasional?
          S: Cóż... W sumie to moim pierwszym osiągnięciem był tytuł najlepszej                  organizatorki imprez. Potem dostałam tytuł hot projektu, nie wiem czemu to zawdzięczam po prostu jak większość weszłam na youtube i tam znalazłam jak robi się projekt, wymyśliłam coś z lekka swojego i po prostu uszyłam, a resztę to stawiam na traf szczęścia, lub super kumpli, tak jak ty szczotka ;). Covergirl Nasional zostałam może już dzięki poprzednim 2-um tytułom, a w szczególności dzięki projektowi hot, gdyż ludzie mnie już znali i chcieli zobaczyć moją medoll, może kupić coś na bazarku i jakoś tak wyszło.

R: Może jakaś rada by sie wspiąć, tak jak ty i stać się popularnym?
S: Bardzo chętnie.. Co do Covergirl to nie ma co kombinować... Jedna z projektem hot to wejdźćcie sobie na youtube.pl i tam sobie wpiszcie i zaprojektujcie. Życzę powodzenia ;)
R: Bardzo ci dziękuję w swoim i czytelniczek imieniu ;) PaPa =)
S: PaaPaa Życzę wszytskim powodzenia...

2 komentarze: