czwartek, 24 marca 2011

Wywiad- OLAdvb - National Cover Girl

Jakoś udało mi się zadać kilka pytań OLAdvb.
Więc teraz wam przedstawie ten wywiadzik : ).


1. Jak się dowiedziałaś o tym że zostałaś National Cover Girl?

O: O tym , że zostałam NCG dowiedziałam się w sumie przypadkiem , późnym popołudniem ;)Chciałam sprawdzić czy tamtego dnia były dostępne nowe konkursy ... Konkursów nie było - ale czekała mnie miła niespodzianka. Pobieżnie przeglądając stronę przemknęła mi przed oczami ikonka z podobizną mojej Medoll - byłam w ciężkim szoku gdyż... ( ale o tym niżej )

2. Prosiłaś kogoś o głosy?
 
O: Byłam w ciężkim szoku... gdyż nigdy, nikogo o głosy nie prosiłam. Mam taką zasadę - nie "płaszczyć się" błagając o głosy. Jeżeli ktoś stwierdzi, że zasługuję na te 5 gwiazdek - super, ale prosząc ludzi o głosy - możecie jedynie liczyć na komentarze typu : "NIE SPAMUJ" ," MOJA KG TO NIE TABLICA OGŁOSZEŃ", w najlepszym wypadku ktoś odpisze wam "OK, JASNE, ŻE NA CIEBIE ZAGŁOSUJĘ!" ( lecz niestety nawet was nie odwiedzi ) lub po prostu skasuje waszą wiadomość... Dziewczyny nie oszukujcie się - tacy są ludzie - oczywiście zupełnie inna sytuacja ma miejsce, gdy o te głosy prosicie znajomych - jeżeli są prawdziwymi przyjaciółmi - wtedy możliwe jest, że jednak ktoś wpadnie do was z wizytą i zagłosuje ( sama tak robię - jeżeli ktoś ze znajomych mnie poprosi - nie odmówię )

3. Jakie to było uczucie?
 
 O: Miłe, lecz nie powiem, że był to szczyt moich marzeń :) W sumie nigdy nie należałam do fanek takich konkursów. Wiem, że niektóre dziewczyny zrobiłyby dużo, by wygrać NCG albo CG... Zrobiłyby dużo dla pięciu minut "sławy"... Ja wolę cenić znajomości, jakie nawiązałam na Stardoll.com , niż tytuły jakie zdobyłam albo mogłabym zdobyć w przyszłości...

 4. Masz jakieś rady dla czytelniczek mojego blogu i stardollowiczek? :)
 
O: Dziewczyny bądźcie po prostu sobą ( i bądźcie z tego dumne ) - nie udawajcie kogoś kim nie jesteście, bo oryginalność i własny styl to podstawa :)Pozdrawiam was serdecznie! Buziaki!

OLAdvb

Kliknij i odwiedź jej apartament!

No to koniec wywiadu : >.
Myśle że spełniłam wasze oczekiwania : ).

2 komentarze: